שירותים נוספים


הניסיון עתיר השנים של חברת “עידן אופיר תמלול ותרגום” הקנה לה יכולות טכניות וידע נרחב בכל הקשור לשירותים משפטיים נלווים. לחברה אנשי מקצוע מיומנים אשר מעניקים ייעוץ וסיוע בתחומים מגוונים:

חקירות – "עידן אופיר תמלול ותרגום" עובדת בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות רבים בישראל – חקירות כלכליות, פליליות, אישות ועוד.

איתורי כתובות ומסירות משפטיות – השירות הניתן על ידי חברתנו נעשה בעזרת משרדי חקירות מקצועיים ובתוך 24 שעות נמצאים פרטים בנוגע לאדם שאותו הלקוח מחפש. לאחר האיתור נעשית מסירה על ידי נציגי החברה. השירות ניתן בכל הארץ ומתבצע תוך בקיאות וידע רב, יחד עם הכרת השטח.

פוליגרף – בדיקת מהימנות של עובדים ומועמדים למקום עבודה, אימות גרסאות, הפרות חוזה וכדומה. לפני ביצוע בדיקת הפוליגרף מתבצעת פגישה עם הבודק בנוכחות המעורבים. תוצאות הבדיקה יוגשו ללקוח בצירוף חוות דעת מומחה.

מצלמות וציוד ריגול – ברשותנו מחלקה טכנית מקצועית להתקנת מצלמות וידיאו סמויות וגלויות במעגל סגור. כמו כן קיימת אפשרות למכירה ולהשכרה של כל סוגי מכשירי ההקלטה – סמויים וגלויים.

ניתוח וידאו ותמונה – סרטוני וידאו, שצולמו על ידי מצלמות סמויות וגלויות, מוגשים כראיות לבתי משפט. החומר שנאסף מהמצלמות עובר ניתוחי וידיאו ותמונה ולאחר מכן מוגש כחוות דעת כתובה לבית המשפט. הניתוח מסייע בבדיקת האותנטיות מבחינת קבילות משפטית בתור ראיהצילום צוואות – בעת עריכת הצוואה נדרש המוריש לצרף אישורים שונים המעידים על היותו שפוי ובריא. צוות “תמלילי ישראל” יתלווה לעורך הדין אשר כותב את הצוואה, ויצלם סרט וידאו שמתעד את החתימה ואת ההליך המשפטי. שירות זה הינו ראיה חזקה ביותר אשר מקנה חוסן בערעור על הצוואה

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים