שירותי תמלול

שירותי תמלול פירושם העברת שיחה מוקלטת, וידאו או אודיו, לנייר מודפס כאשר בו זמנית מאזינים לשיחה וכותבים אותה מילה במילה. במילים אחרות, שירותי תמלול הוא העברת השיחה ממצב של שמיעה למצב של קריאה. שירותי תמלול חייבים להיות מדויקויים על מנת שנוכל להשתמש בהם כראייה לבית המשפט.

למה חייבים שירותי תמלול?

חברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" עוזרת לבתי המשפט באמצעות תמלול הקלטות, העומס שבתי המשפט בישראל חווים בימים אלו הוא עצום ולכן בית המשפט אינו יכול להאזין להקלטות שהוקלטו והוא מעדיף את ההקלטה כתובה. כיום לבית המשפט מגיעים אין ספור תמלולים בחודש. השופטים יכולים לראות את כל מה שנאמר בהקלטה באמצעות שירותי תמלול שנעשים ואף יוכלו לראות זאת במהלך הדיון עצמו. השופט לא חייב לשמוע את ההקלטה על מנת להבין במדויק מה נאמר כיוון שהתמלול משקף באופן מדויק את הנאמר, כל מילה שנאמרת כתובה, כל צחוק שנשמע כתוב ואפילו שתיקה. ניתן לבצע תמלול הקלטה מכל סוג מכשיר כגון: טלפון, MP3, קלטת, עט מקליט, דיסק און-קי, טייפ מנהלים וכל סוגי מכשירי ההקלטה שנמצאים כיום בשוק. שירותי תמלול מסוג הנ"ל הניתנים על ידינו מלווים בסודיות מובטחת. שירותי תמלול לבית משפט מלווה בתצהיר החתום על ידי מנכ"ל החברה.

שלבי תמלול:

"עידן אופיר תמלול ותרגום", מקבלת מלקוחותיה את ההקלטה באמצעות דוא”ל, דואר, שליח וכדומה. אנו מאזינים להקלטה ובו זמנית כותבים את הנאמר על הנייר (מבצעים שירותי תמלול של ההקלטה). לאחר שלב זה, אנו עוברים על ההקלטה בשנית ובודקים שהכל נרשם כראוי (הגהה נוספת). לאחר שבדקנו את עצמנו, אנו שולחים לבדיקת הלקוח (זה רשות ולא חובה) על מנת שיראה שכל הנאמר כתוב וכל הדברים הרלוונטיים, השמות או המונחים אכן כתובים נכון. הלקוח נותן לנו את אישורו ואנו כורכים לו את העבודה. במידה ואכן יש שינויים בשמות או כל דבר אחר לא נרשם כראוי, אנו מאזינים להקלטה ובודקים את התמלול שוב וכמובן ללא עלות נוספת ומתקנים את התמלול ורק אז כורכים את העבודה וזאת על מנת לתת תמלול לבית משפט מדויק ככל שניתן.

חשוב לציין – שירותי תמלול טובים הינם ראייה טובה לבית המשפט!

אנו נותנים שירותי תמלול הקלטה מכל שפה לכל שפה, לדוגמא: שירותי תמלול הקלטה באנגלית יכול להירשם גם באנגלית וגם לתרגמו לעברית. כך גם שירותי תמלול של הקלטות ברוסית, שירותי תמלול של הקלטות בערבית, שירותי תמלול של הקלטות בספרדית, שירותי תמלול של הקלטות בצרפתית, שירותי תמלול של הקלטות ברומנית וכדומה. בשירותי תמלול שנותנת חברתינו יש אפשרות לתרגם את התמלול לכל שפה שהנכם מעוניינים. שירותי תמלול לבית משפט בארץ מוגש בשפה העברית.

שירותי תמלול של הקלטה מוגשים יחד עם תצהיר לבית המשפט חתום על ידי מנכל החברה.

סוגי שירותי תמלול:

 • שירותי תמלול שיחות טלפון
 • שירותי תמלול ראיונות
 • שירותי תמלול דיונים בבתי משפט
 • שירותי תמלול הקלטות
 • שירותי תמלול הרצאות
 • שירותי תמלול כנסים ואירועים
 • שירותי תמלול לבית משפט
 • שירותי תמלול ישיבות
 • שירותי תמלול דירקטוריון
 • שירותי תמלול סרטים
 • שירותי תמלול בוררויות
 • שירותי תמלול ישיבות מועצה, עיריות
 • שירותי תמלול מכל שפה לכל שפה

 

שירותי תמלול הקלטה יכולים להיות קלף מנצח במשפט במידה ומשתמשים בהם בצורה נכונה!!!

ראייה טובה = ראייה משכנעת

חשיבות של שירותי תמלול מקצועים:

בסיטואציות מסוימות יש צורך לתעד את דבריו של הצד השני, לצורך זה קיימים מכשירי הקלטה שחלקם סמויים וחלקם גלויים. לאחר מכן, כאשר מתגלים סכסוכים, הצד השני עלול להכחיש את הדברים שאמר באותה סיטואציה ולכן חשובה ההקלטה ולא פחות מכך גם שירותי תמלול של אותה השיחה, דבר אשר יכול להראות ולהוכיח מה קרה בהסכם בניהם בעל-פה וכך בית המשפט יוכל להבין מה בדיוק קרה במהלך השיחה ולתת פסק דין טוב יותר. כדי לתת שירותי תמלול לבית משפט ושבית המשפט יקבל את שירותי תמלול אלו, הצד שתובע חייב להשתתף בשיחה.

חברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" הינו המרכז המוביל בתחומו. בארץ ובעולם וכן אחת מחברות שירותי תמלול מהוותיקות והמובילות בישראל.

הניסיון עתיר השנים יחד עם אנשי המקצוע המיומנים, שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו, מאפשרים לנו להעניק שירותים מגוונים, מקצועיים ואיכותיים בכל תחומי ההתמחות שלנו.

הדגש בחברת "עידן אופיר תמלול ותרגום", מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת תמלילי ישראל-מרכז תמלול ותרגום על מקומה בין המובילות בשוק מזה 18 שנים.

שירותי תמלול אלו נעשים על ידי מומחי החברה בשירותי תמלול הקלטות לבתי משפט אשר משתמשים  בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומעבירים אותה אל הנייר. שירותי תמלול אלו לבית המשפט מלווה בתצהיר שלנו, בהיותנו חברה מוסמכת על ידי בתי המשפט בארץ ובעולם, אשר נחשבת כמו עדות לכל דבר.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים