הקלטת דיונים בבית משפט


הקלטת דיונים בבית משפט נמנית על שירותינו האיכותיים, וכוללת בין היתר הקלטה של שימועים, בוררויות ודיוני הוכחה. מדובר בשירות טכני מקצועי המותאם לצרכי הלקוח ולמאפייני הדיון, תוך שימוש בציוד ומכשור מתקדם. חשוב להדגיש כי כל תיעוד מגובה באופן כפול, ושהשירות כולל במידת הצורך גם תמלול דיונים. כל זאת, תוך התחייבות לסודיות מלאה, דיוק בזמנים ורמת ההקלטות הגבוהה ביותר.

חשיבות הקלטת דיונים בבית משפט

הליכים ודיונים משפטיים הינם מצבים שכיחים ביותר בחיים המודרניים, במהלכם נעזר בית המשפט בשירותי קלדנים העורכים פרוטוקול של הדיון. יחד עם זאת, עקב השתלשלות מהירה של הדיון, לעיתים קרובות הקלדנים אינם מצליחים לתמלל את הנאמר באופן מדויק ומלא, ולמעשה מסתפקים בכתיבה מתומצתת של עיקרי הדברים. שיטה זו מובילה לא אחת לבעיות בפרוטוקול של בית המשפט, כאשר הדקויות השונות יכולות להיות בדיעבד קריטיות לתוצאות הדיון. ממצב זה ניתן להימנע בעזרת שירותי הקלטת דיונים מקצועיים ואיכותיים, המכילים כל פרט שנאמר בדיון. הפרטים כוללים בין היתר הקלטת עדים, שופט ועורכי דין עבור חקירות, עדויות והחלטות בית משפט, באופן המשקף בדיוק מרבי את כל ההליך המשפטי.

יכולת להוכיח את ההתרחשות בדיון משפטי

כאמור, מלאכתם של קלדני בית משפט אינה יכולה לתעד באופן מדוקדק ומפורט את כל התרחשות בדיון משפטי. ואולם, ההתרחשות שהוחמצה עשויה לעיתים קרובות להשפיע ולשנות את תוצאות ההליכים המשפטיים, וניתן בהחלט לתעדה בעזרת הקלטות אודיו. כך לדוגמא, הקלטות בבית משפט עשויות לתעד את האווירה בדיון, בין אם הרמות קול, שתיקות או הטון בו נאמרים הדברים. מעבר לכך, הקלטת הדיון מאפשרת הוכחת מצבים שנאמרו בעל פה בדיון ושלא נרשמו בפרוטוקול בית המשפט. לדוגמא, היו מקרים בהם לנתבע הובטחו בעל פה הקלות בגזרת הדין אם יודה באשמה, אך בפועל הן לא מומשו. מאחר שלא הופיעו בפרוטוקול לא הייתה כל דרך להוכיח אותן.

הזמנת שירותי הקלטות לדיונים בבית משפט

הזמנה של שירותי הקלטת דיונים בבית משפט יש לבצע מבעוד מועד, בטרם הדיון עצמו. לשם כך נעביר לכם מספר שאלות שיאפשרו לנו לבצע את העבודה באופן המקצועי ביותר. שאלות אלו יכללו בין היתר את מיקומו של הדיון, מספר שעות ההקלטה המוערך, ומספרם של הדוברים שיש להקליט. עם המידע יגיע טכנאי מקצועי שלנו לבית המשפט, כחצי שעה בטרם תחילת הדיון על מנת להתמקם כראוי.

מרכיבי הקלטה בדיון משפטי

הליך הקלטת דיונים בבית משפט מבוצע בפועל באמצעות גיבוי כפול. שזה אומר, שכל הקלטה מבוצעת במקביל באמצעות שני מכשירי הקלטה נפרדים על מנת להבטיח את הצלחתה. כמו כן, אנו דואגים לספק לכל דובר מיקרופון משלו, וכך מבטיחים קבלת איכות אופטימלית. בנוסף, עבור דיונים עם מספר רב של משתתפים אנו עורכים רשימות מסודרות, כדי להפיק פרוטוקול מדויק ביותר. יש לציין כי הליכים אלו מבוצעים במהירות וביעילות, ובאופן שלא יפריע לניהולו של הדיון לאורך כל שלביו.

תמלול הקלטות גם כראייה לבית משפט

תמלול הקלטות משמש לא רק לצרכי תיעוד דיונים משפטיים, אלא גם ככלי ראייתי קביל בבית משפט להוכחת טענת אחד הצדדים. על מנת להיעזר בכלי זה חשוב לבצע את ההקלטה באופן המותר בחוק, כך שהמקליט חייב להיות נוכח ומשתתף בהקלטה גם אם אין הוא מיידע אודותיה את המוקלטים האחרים. כמו כן, חשוב שמלאכת התמלול תבוצע על ידי גורם אובייקטיבי ומקצועי, המצרף לתמלול תצהיר אודות נאמנותו למקור.

מקצועיות מעל הכול

אנו מספקים שירותי הקלטת ותמלול דיונים משפטיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עבור לקוחות עסקיים, ארגונים ולקוחות פרטיים. לשם כך אנו נעזרים במכשור דיגיטאלי מתקדם, המלווה בצוות טכנאים מיומן ומקצועי. לפרטים נוספים והזמנת השירות הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים