תמלול אקדמי

האקדמיה בישראל היא מושג רחב מאוד הכולל מוסדות להשכלה גבוהה למיניהן כמו כן כולל בתוכו פרופסורים, דוקטורים, וסטודנטים רבים.

כל אלה עושים במהלך דרכם האקדמית מחקרים, דוקטורטים, תזות ועבודות שונות, כמות הראיונות עם נחקרים היא עצומה, על מנת להגיע למיצוי הפוטנציאל של המחקר או העבודה עליהם להתרכז בעיקר, את כל הראיונות עם הנחקרים רצוי שיקליטו ויתמללו, כאן אנחנו נכנסים לתמונה, ברשותנו מגוון מכשירי הקלטה, אנחנו נותנים הדרכה מלאה וליווי בהקלטה וכמובן בשלב השני של התמלול.

התמלול האקדמי בחברתנו הוא תחום רחב ביותר, אנו מבצעים תמלול של כל הראיונות בצורה מלאה, מקליט ההקלטה יכול לשלוח לנו את ההקלטה בצורה דיגיטלית באינטרנט ואנו מבצעים עבורו את התמלול האקדמי במקצועיות רבה תוך שימת דגשים רלבנטיים עבור המקליט.

תמלול אקדמי חשוב שיתבצע במקצועיות ושמירה על סודיות עבור המקליט או מנהל המחקר מילה במילה ובכך יוכל להגיע ישירות לשלב הסקת המסקנות מבלי לבזבז זמן מיותר.

רבים מהחוקרים והסטודנטים המנסים לתמלל את הראיונות בעצמם מגלים שתמלול ראיונות הוא מלאכה כלל לא פשוטה ושיש צורך בהרבה מאד מיומנות ניסיון ותרגול בכדי להצליח לתמלל ראיונות באופן מדויק ובזמן סביר. סטודנטים וחוקרים רבים מבינים כי תמלול ראיונות בחברתנו יחסוך להם זמן יקר שאותו יוכלו לנצל להמשך העבודה ולדברים חשובים יותר. חשוב לציין שאת הראיונות מקליט אדם באמצעות מכשיר הקלטה נייד, לכן כדאי ורצוי שבזמן שמקליטים ראיון, צריך להקליט אותו במקום שקט ונעים ובמקום שלא יהיו דיבורי רקע או מוזיקה או כל דבר אחר כזה. זאת על מנת שיהיה אפשר לשמוע את הראיון בצורה ברורה וכך גם התמלול שלה יהיה ברור ומדויק.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים