תמלול ישיבות דירקטוריון

דירקטוריון הוא אורגן של החברה אותו ממנים בעלי המניות בחברה. הם עוסקים בגיבוש האסטרטגיה של החברה ומפקחים על פעילותו של מנהלה הכללי, כל חברה חייבת שיהיה לה דירקטוריון גם אם זה אדם אחד.

ישיבות דירקטוריון מתקיימות מספר פעמים בשנה, בישיבות אלו דנים על נושאים שונים ומרובים החשובים ואף קריטיים לחברה. כל אדם מהיר וקשוב ככל שיהיה אינו יכול לסכם את הדירקטוריון בצורה אופטימלית. על מנת לשפר את הנושא הזה אנו בחברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" נותנים את המענה לכך בעזרת הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון. ההקלטה יכולה להכיל את כל הנאמר בישיבה בין הדברים חשובים או לא, מה שנשמע בהקלטה ייכתב בתמלול הדירקטוריון.

ברשותנו ציוד מהמתקדמים בעולם המתאים לכל סוגי חדרי הישיבות מהגדולים ביותר ועד לקטנים של אדם מול אדם בשולחן בודד, ההקלטות מוקלטות באיכות גבוהה מאוד על מנת שתמלול ישיבות דירקטוריון יהיה מושלם.

חברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" תבצע עבורכם גם את הקלטת ישיבות הדירקטוריון וגם את תמלול ישיבות הדירקטוריון. הדגש בחברתנו מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת החברה על מקומה בין המובילות בשוק מזה 18 שנים.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים