תמלול ישיבות מועצות ועיריות

ישיבות מועצה ועיריות מתקיימות בדרך כלל אחת לחודש, ישנן ישיבות וועדות נוספות המתקיימות מספר פעמים בחודש, ועדות מרכזים, ועדות משנה, ועדות תכנון ובנייה, ועדות ערר למיניהן ועוד.

לכל הישיבות האלו חייב להיות סיכום ישיבה. ברובם משתתפים מעל 15 אנשים, היכולות לסכם ישיבה כזו בכתב היא אפסית ולכן אנו בחברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" הקמנו את מחלקת הקלטה ותמלול ישיבות מועצה, חשוב לציין זוהי מחלקה בפני עצמה בגלל עומס השעות בשיבות מהסוג הזה, ברשות החברה מספר מכרזים עם עיריות באזור השרון.

הקלטה ותמלול ישיבות מועצה דורשת מיומנות רבה, לא כל חברת תמלול יכולה לעשות זאת, ברשותנו מערכות המותאמות לחדרי הישיבות בעיריות השונות. כמו כן, העובדים שלנו עוברים הכשרה מיוחדת לתמלול ישיבות מועצה ועיריות, בישיבות אלו כאמור ישנם המון דברים המתפרצים אחד לשני, יש המון צעקות ואם המתמללת לא מיומנת מספיק היא לא תצליח לעשות תמלול ישיבות מועצה ועיריות.

ברשותנו ציוד מהמתקדמים בעולם המתאים לכל סוגי חדרי הישיבות מהגדולים ביותר ועד לקטנים של אדם מול אדם בשולחן בודד, ההקלטות מוקלטות באיכות גבוהה מאוד על מנת שתמלול הדירקטוריון יהיה מושלם.

חברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" מבצעת עבורכם גם את ההקלטה של ישיבת המועצה/עירייה וגם את תמלול ישיבת המועצה/עירייה. הדגש חברתנו מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת החברה על מקומה בין המובילות בשוק מזה 18 שנים.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים