תמלול ישיבות

כיום, כל חברה שמקיימת ישיבות עם העובדים, חייבת בהקלטה ותמלול ישיבות. זאת כיוון שבישיבות הללו הם דנים בכל מיני נושאים על מנת לשפר ולהגדיל את עבודותיהם. במהלך הישיבה אין אדם שיכול לשמוע את הישיבה ולתמללה ולהציע הצעות, כמובן גם שאין ביכולתנו לזכור את כל הנאמר בישיבה ולכן יש חשיבות רבה לתמלול ישיבות.

תמלול ישיבות – למי זה מיועד?
כל חברה שרוצה להפיק לקחים – משרדי ממשלה, עיריות, עורכי דין, מגשרים, בוררים, חברות הייטק, תיירות רפואית, מתווכים ובכלל כל חברה שהוקמה. רק ככה מקבלים החלטות, כאשר ישנן כמה דעות וכמה המלצות ושיפור, כדי לזכור את כל הישיבה מילה במילה כדאי להקליט אותה ולאחר מכן לתמלל אותה (להעביר אותה לנייר כתוב) – תמלול ישיבות. חשוב לציין שמהלך הישיבות יכולות לפעמים להיות טענות, וייתכן שיהיו התפרצויות רבות לדברי אחרים. כאשר קורים דברים כאלו קשה לנו להתרכז ולהבין את הנאמר, אין לנו אפשרות לשמוע כמות רבה של משתתפים ולזכור את מה שהם אומרים, ולפעמים קורה שאנו יושבים בישיבה ומקבלים הודעה שמסיתה אותנו למקום אחר או כל דבר נוסף שגורם לנו לאבד את הריכוז. בסיטואציות כאלו הקלטה ותמלול ישיבות יכולים לעזור לנו מאוד.

תמלול ישיבות – כיצד זה מתבצע?
אנו מגיעים למקום הישיבה חצי שעה לפני התחלתה, וזאת על מנת להכיר את השטח, לראות כמה משתתפים בשיחה וכמובן לפרוש את מכשיר ההקלטה בצורה הטובה ביותר כדי שישמעו את כל הדוברים. כאשר הישיבה הסתיימה אנו מתחילים בתמלול הישיבה ולאחר מכן מגישים ללקוח פרוטוקול מסודר.

חברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" מבצעת עבורכם גם את ההקלטה של הישיבה וגם את תמלול הישיבה. הדגש בחברתנו מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת החברה על מקומה בין המובילות בשוק מזה 8 שנים.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים