תמלול משפטי

יש לך הקלטה שמוכיחה את הטענות שלך? מעולה, עכשיו צריך גם לתמלל אותה!

 לרוב, תמלול הוא הראיה היחידה שיכולה לתת לך את הניצחון במשפט, בזה אנו מומחים!!!

אתה מקליט ואנו מתמללים את ההקלטה מילה במילה ונותנים דגש על כל דבר שנשמע בהקלטה, כל דבר שנאמר יכול לעזור. כמובן שבית המשפט היום חווה עומס רב ולכן השופטים אינם יכולים לשמוע הקלטה ומבקשים מהלקוח לבצע תמלול. תמלול בית משפט נעשה על ידינו בצורה מקצועית, אמינה ומהירה. בנוסף, אנו מצרפים תצהיר לבית המשפט חתום על ידי מנכ"ל החברה.

תמלול משפטי

כיום תמלול הוא דבר נפוץ מאוד בבתי המשפט ואף מתבקש על ידי עורכי דין, כיוון שהתמלול הוא הוכחה לכל הנאמר ולכל מה שסוכם בין הצדדים. כאשר שני צדדים עושים הסכם בניהם ופותחים בדרך חדשה ביחד, הכל נראה להם טוב, מתי מתחילים הבעיות? כאשר אחד הצדדים לא עומד בהסכם. כאשר אין מסמך כתוב שאומר את כל התנאים ו/או כאשר ההסכם נעשה בעל-פה, מתחילה הבעיה. בשביל בעיה מהסוג הזה נועד תמלול לבתי משפט, הנקרא גם תמלול משפטי. לוקחים מכשירי ההקלטה, מכל סוג שהוא (דיסק און-קי מקליט, עט מקליט, שעון מקליט, טייפ מנהלים, פלאפונים וכדומה) ומקליטים. לאחר שהשיחה הוקלטה צריך להעביר אותה לנייר מודפס וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!! אנו מתמללים את כל הנאמר, רושמים את שמות הדוברים, נותנים תצהיר לבית המשפט וכורכים את התמלול כדי להציגו לשופט. חשוב לציין שתמלול נחשב כראייה משמעותית בבתי המשפט כיוון ששם נשמעים הצדדים לפני הכעס, ואין להם עין שבוחנת את המילים שלהם. כדי שהתמלול יהיה קביל בבית המשפט, על הצד שמשתמש בתמלול להיות נוכח ומשתתף במהלך ההקלטה, אחרת ההקלטה תיחשב כהאזנת סתר, והאזנת סתר היא עבירה חמורה.

תמלול לבתי משפט

כמו שאמרנו, היום בתי המשפט חווים עומס רב ואינם יכולים לשמוע להקלטה ולכן קיים תמלול בית משפט, את התמלול צריך להעביר לבית המשפט וכמובן שגם לצד השני (תובע או נתבע) התמלול נעשה על ידינו, שכמובן לנו אין צד בתביעה ולכן המשקל של התמלול בעיני בית המשפט רב. תמלול משפטי חייב להיות מדויק, כל מילה חשובה ולכן בחברתנו אנו פועלים שונה. אנו מקבלים את ההקלטה מהלקוח, מקשיבים לה ובו זמנית כותבים אותה, לאחר מכן הלקוח מקבל מאתנו את התמלול על מנת שיוכל לראות שאין טעויות בשמות או במונחים כלשהם ועל מנת לבדוק שכל הדברים הרלוונטיים מבחינתו אכן נשמעו כמו שצריך. במידה וישנם תיקונים כלשהם, יחזיר אלינו את התמלול בצירוף התיקונים ואנו נבדוק את התמלול פעם נוספת ואפילו ללא עלות!! כל זאת על מנת שהתמלול יגיע לבית המשפט מדויק, מקצועי, אמין ומובטחת סודיות. טעות של מילה אחת עלולה לשנות את הכרעת בית המשפט.

מי צריך להקליט? כולם!!! כל אחד יכול להקליט, במיוחד כאשר אין התחייבות בכתב מהצדדים. תמלול בית משפט מיועד לכל אדם שתובע/נתבע, כיוון שזו ההוכחה הכי טובה שניתן להראות במהלך המשפט.

תמלול לבתי משפט יכול להיות קלף מנצח במידה ומשתמשים בו בצורה נכונה!!!
ראייה טובה=ראייה משכנעת
"עידן אופיר תמלול ותרגום" הינו מרכז תמלול ותרגום המוביל בתחומו בארץ ובעולם וכן אחת מחברות שירותי התמלול הוותיקות והמובילות בישראל.

הניסיון עתיר השנים שלנו יחד עם אנשי המקצוע המיומנים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו, מאפשרים לנו להעניק שירותים מגוונים, מקצועיים ואיכותיים בכל תחומי ההתמחות שלנו.

הדגש בחברתנו מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת "עידן אופיר תמלול ותרגום" על מקומה בין המובילות בשוק מזה 8 שנים.

התמלול נעשה על ידי מומחי החברה בתמלול הקלטות לבתי משפט אשר משתמשים  בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומעבירים אותה אל הנייר.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים