תמלול עסקי

המגזר העסקי הינו מגזר ענק ורחב מאוד הכולל בתוכו חברות פרטיות וציבוריות רבות, כל אלה מקיימות ישיבות לפחות מספר פעמים בשנה בין היתר ישיבות דיקרטוריון, אסיפות כלליות, ישיבות הנהלה וכו'.

כל הישיבות שהוזכרו כוללות ברוב המקרים משתתפים רבים ומשך זמן רב, על מנת שיוכלו להפיק לקחים וללמוד מכל הישיבות האלו נדרש לסכם את הישיבה, אדם אחד בודד שנוכח בישיבה אינו יכול להכיל את כל המשתתפים ולסכם את כל הנאמר.

אנו בחברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" נבצע עבורכם תמלול עסקי. ברשותנו מכשירי הקלטה וסאונד המתאימים לכל חדרי הישיבות. בשלב הראשון יגיע מקליט מטעמנו טרם מתחילה הישיבה מוודא שהכל עובד כמו שצריך ומקליט את כל מהלך הישיבה כולל הקלטת גיבוי למקרה שמשכירי ההקלטה העיקריים לא קלטו את הישיבה.

בשלב השני ההקלטה מגיעה חזרה אלינו ואנו מבצעים תמלול מלא של כל ההקלטה כולל כל המשתתפים בלי יוצא מן הכלל.

חשוב לציין שמהלך הישיבות יכולות לפעמים להיות טענות, וייתכן שיהיו התפרצויות רבות לדברי אחרים. כאשר קורים דברים כאלו קשה לנו להתרכז ולהבין את הנאמר, אין לנו אפשרות לשמוע כמות רבה של משתתפים ולזכור את מה שהם אומרים, ולפעמים קורה שאנו יושבים בישיבה ומקבלים הודעה שמסיתה אותנו למקום אחר או כל דבר נוסף שגורם לנו לאבד את הריכוז. בסיטואציות כאלו הקלטה ותמלול ישיבות יכולים לעזור לנו מאוד.

חברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" מבצעת עבורכם גם את ההקלטה של הישיבה וגם את תמלול הישיבה. הדגש חברתנו מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת החברה על מקומה בין המובילות בשוק מזה 8שנים.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים