תמלול ראיונות

תמלול ראיונות זה בעצם תמלול של ראיון שהקלטתם, כלומר העברת השיחה המוקלטת לנייר. רוב הסטודנטים מקליטים את המרצים שלהם או ראיונות שעשו עם אנשים אחרים ואין להם זמן לתמלל את הנאמר. סטודנטים שצריכים להגיש עבודת סמינריון או תזה בדרך כלל מבצעים ראיונות, שם הם צריכים לרשום את כל הנאמר על מנת להסיק מסקנות ולרשום בעבודה את הדברים שהמרואיינים אמרו. דבר זה קשה מאוד עד לגבול הבלתי אפשרי, יכול לגרום למרואיין לחוסר סבלנות וכדומה.
פה נכנס תחום ההקלטות, סטודנט שמעוניין בראיון ורוצה שיהיה לו תיעוד לנאמר, לוקח איתו מכשיר הקלטה, מקליט את המרואיין, בתום הראיון הסטודנט מוריד את ההקלטה למחשב ושולח לחברת "עידן אופיר תמלול ותרגום" ואנו נתמלל לו את כל השיחה מילה במילה ובכך יוכל להגיע ישירות לשלב הסקת המסקנות מבלי לבזבז זמן מיותר.

רבים מהחוקרים והסטודנטים המנסים לתמלל את הראיונות בעצמם מגלים שתמלול ראיונות הוא מלאכה כלל לא פשוטה ושיש צורך בהרבה מאד מיומנות ניסיון ותרגול בכדי להצליח לתמלל ראיונות באופן מדויק ובזמן סביר. סטודנטים וחוקרים רבים מבינים כי תמלול ראיונות בחברתנו יחסוך להם זמן יקר שאותו יוכלו לנצל להמשך העבודה ולדברים חשובים יותר. חשוב לציין שאת הראיונות מקליט אדם באמצעות מכשיר הקלטה נייד, לכן כדאי ורצוי שבזמן שמקליטים ראיון, צריך להקליט אותו במקום שקט ונעים ובמקום שלא יהיו דיבורי רקע או מוזיקה או כל דבר אחר כזה. זאת על מנת שיהיה אפשר לשמוע את הראיון בצורה ברורה וכך גם התמלול שלה יהיה ברור ומדויק.
ראיונות מתבצעים במסגרות שונות ולצרכים שונים כגון:

 תמלול עבודות מחקר

סטודנטים נפגשים עם אנשים שונים במסגרת עבודת המחקר שלהם כדי לקבל ידע רחב, עבודות אלו מוגשות על הנייר ולא יכולות להגיע כהקלטה. בכך הם מקליטים את האנשים ואנו מבצעים את התמלול באופן מדויק ומהיר, דבר אשר מזרז את התהליך לסיום העבודה מבלי לבזבז זמן מיותר על דברים שאינם רלוונטיים.

תמלול כתבות לעיתון / לאינטרנט

כתבים נפגשים עם אנשים רבים במסגרת עבודתם, על מנת לתחקר אותם ולהציג את דבריהם לציבור. לצורך זה תמלול ראיונות בחברתנו יסייע להם לכתוב את הכתבה באופן מהיר, מקצועי, מבלי לפספס מילים חשובות ומבלי לבזבז את זמנם לדברים שחשובים פחות.

תמלול לצרכים נוספים – ישנם אנשים שרוצים להשמיע את קולם. הדרך שלהם לזה הוא לספר את סיפור חייהם. הם מקליטים את עצמם ושולחים לתמלול, רוב האנשים הללו מבוגרים בכדי לכתוב את הסיפור באופן עצמאי. דבר נוסף זה הקלטה של ראיון עבודה.
הדגש בחברת "עידן אופיר תמלול ותרגום", מושם על ניסיון, מומחיות, יחס אישי, דיסקרטיות, אמינות, זמינות, סודיות, מהירות תגובה ובקרת איכות של התמלול.

בזכות כל אלה שומרת "עידן אופיר תמלול ותרגום" על מקומה בין המובילות בשוק מזה 8 שנים.
התמלול נעשה על ידי מומחי החברה בתמלול הקלטת ראיונות, אנו משתמשים  בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומעבירים אותה אל הנייר.

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים