שירותי תרגום

מחלקת התרגום בחברת “עידן אופיר תמלול ותרגום” מקפידה על התאמת תרגום ברמה אישית ומלאה לצורכי הלקוח. המתרגמים נבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות מקנה ללקוחות שקט נפשי וקבלת תוצאות ברמה המקצועית הגבוה ביותר. אנו מתרגמים מכל שפת יעד לכל שפת יעד.

תרגום משפטי

התרגום המשפטי הוא תחום נרחב הדורש מחברת התרגום ידע משפטי נרחב, חברת “עידן אופיר תמלול ותרגום” עובדת בליווי עורכי דין ומשפטנים רבים המקנים לה את הידע המשפטי הנדרש. את התרגום המשפטי אנו מכינים לקראת הגשה לבתי משפט בארץ ובעולם, בין היתר אנו מבצעים: תרגום מסמכי בית משפט, תרגום הסכמים, תרגום תעודות וחוזים, תרגום פרוטוקולים של חברות, תרגום הכנת מסמכים לאישור נוטריוני, תרגום מסמכים ללימודים בחו”ל ומסמכי הגירה, תרגום צוואות וירושות, תרגום אתרים לעורכי דין ,תרגום כתבי תביעה, תרגום תצהירים, תרגום הסכמי ממון, תרגום הסכמי חיים משותפים, תרגום רישום פטנטים, תרגום הסכמי גירושין, תרגום פסקי דין, תרגום חוזי העסקה, תרגום הסכמי התקשרות, תרגום חוקים ותקנות, תרגום רישיונות, תרגום ייפויי כוח, תרגום חוזי רכישת ומכירת נדל”ן, תרגום חוזי שכירות, תרגום צוואות, תרגום דוחות מומחה, תרגום מסמכים בתחומי הנזיקין, תרגום הפלילים והמשפט הימי, תרגום חוזי העסקה, תרגום חוקים ותקנות, תרגום מסמכי אימוץ, תרגום הסכמים מסחריים, תרגום תעודות נישואין, תרגום גירושין, תרגום תעודות פטירה, תרגום גיליוני ציונים ועוד.

תרגום שיווקי

התרגום השיווקי הוא תחום בעל התמחות מיוחדת בעולם השיווק והפרסום. אנו ב”עידן אופיר תמלול ותרגום” עובדים עם מתרגמים בשפות שונות בעלי ידע שיווקי ופרסומי, על מנת להגיע למצב בו הקורא בשפת היעד יבין את המשמעות השיווקית של התרגום על המתרגמים להיות יצירתיים לחשוב מחוץ לקופסא ולהכיר את עולם התוכן השיווקי בשפת היעד ובמדינת היעד בה הקוראים יבינו את המסר השיווקי.

תרגום רפואי

התרגום הרפואי הינו תרגום הדורש בראש ובראשונה אחריות גדולה מאוד. כאשר אנו בחברת “עידן אופיר תמלול ותרגום” מבצעים תרגום רפואי אנו מבצעים זאת באחריות ובכובד הראש הנדרשים. כל טעות בתרגום הרפואי בשפת היעד היא קריטית ולעיתים מצילה חיי אדם, על כן נדרשת הקפדה על הפרטים הקטנים של כל מסמך ומסמך, בין היתר אנו מתרגמים: טופסי שחרור מבתי חולים, חוות דעת מומחים, מרשמים רפואיים, תוצאות בדיקות רפואיות, חוברות הדרכה של מכשירים רפואיים, המלצות רופא, סיכומי מחלה, סיכומי ניתוחים, תעודות רפואיות, נוהלי ניסויים רפואיים בבני אדם, דוחות מחקרים רפואיים ועוד. בנוסף אנו מתרגמים מסמכים וטקסטים משפטיים, רפואיים, הנדסיים, שיווקיים ופיננסיים בכל השפות. בכל המסמכים ישנה אפשרות לקבלת אישור נוטריוני, את התרגום הדורשים אישור נוטריוני אנו מבצעים בעזרת משרדי עורכי דין ותיקים בתחום המפקידים על רמת דיוק מרבית.

תרגום סימולטני

אחד מפרויקטי הדגל של “עידן אופיר תמלול ותרגום” הינו תחום התרגום העוקב – בבתי המשפט, הרצאות, כנסים ועוד. אנו מלווים את עורכי הדין של הסנגוריה הציבורית במשרד המשפטים בתרגומים עוקבים במשך למעלה משנתיים בהן אנו עומדים בזמני עבודה קפדניים וצפופים. כל הזמנה שמתקבלת במשרדנו מקבלת מענה מיידי, זאת אודות למאגר המתרגמים הגדול של החברה. בחברת “עידן אופיר תמלול ותרגום” מועסקים מומחים לתרגום סימולטני בכל השפות. התרגום הסימולטני דרוש בבתי משפט, אירועים, כנסים, ישיבות ודיונים שנערכים ביותר משפה אחת ולא כל המשתתפים מבינים את הנאמר. אנו מתמחים בהתאמת המתרגם המתאים לצורכי הלקוחות.

השמירה על הסודיות מובטחת

מלאו פרטים ליצירת קשר
שינוי גודל גופנים